Wanneer je als werkgever geen bedrijfshulpverlener(s) hebt opgeleidt kun je flinke boetes verwachten van de inspectie. Als werkgever ben je verplicht om BHV’ers op te leiden zodra je personeel in dienst neemt. Hoeveel BHV’ers ligt aan je Ri&E, in deze risico inventarisatie en evaluatie, welke beoordeeld moet zijn door een Arbodienst, moet beschreven staat hoeveel BHV’ers je moet opleiden. Wanneer de inspectie hierin onjuistheden vinden of wanneer je überhaupt geen BHV’ers hebt opgeleidt kunnen ze je een boete geven, deze variëren tussen de €750,00 en €3.750,00.
Â
Een aantal BHV’ers opleiden is misschien kostbaar, maar weegt niet op tegen de risico’s die je neemt wanneer je het niet doet.
Hoe gebruik je een defibrillator? Een defibrillator, beter bekend als AED, gebruik je wanneer iemand in je omgeving een hartstilstand heeft. Hoewel iedereen in principe
Wat is het verschil tussen een pacemaker en een defibrillator? Je bent ongetwijfeld bekend met de termen pacemaker en defibrillator. Maar wat doen ze precies?
Hoe kun je het beste een brandwond verzorgen? Een brandwond verzorgen? Misschien heb je kokend water gemorst, je hand verbrand aan de binnenkant van de
Hoofdkantoor
Galvanistraat 14-1
6716 AE Ede
info@ARBOcentrum.nl
+31 (0) 88 123 0 888
Â
KVK: 6292 5202
BTW: NL 855 017 193 B01
IBAN: NL 95 INGB 000 680 5479
Dat kan dan bij jullie op locatie, de instructeur komt dan op locatie de cursus afnemen. Wil je meer informatie of een gepaste offerte opvragen? Vul de velden hieronder in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.